Irakasleen Guraso Orduak

DK010420

Ber.: 0

2021-10-25

ORIARTE institutua

Zk.

Irakaslea

Asteguna eta Ordua

Euskara

1

Aitor Urzelay

Asteartea 13:40-14:35

2

Alazne Landeta

Asteartea 11:15-12:10

3

Amaia Urzelai

Asteartea 13:05-14:00

4

Ane Galarza

Ostirala 11:00-11:55

5

Ane Galdos

Asteazkena 12:10-13:05

6

Arantxa Najera

Astelehena 13:40-14:35

7

Eneko Harreguy

Astelehena 09:50-10:45

8

Itzal Uranga

Astelehena 12:15-13:10

9

Lurdex Etxeberria

Osteguna 08:55-09:50

10

Maite Murgia

Asteartea 08:55-09:50

11

Mikel Mendibil

Ostirala 12:10-13:05

12

Miren Apaolaza

Osteguna 09:50-10:45

13

Oihana Iraola

Osteguna 11:15-12:10

14

Usua Martinez

Ostirala 08:00-08:55

Gaztelania

15

Aitziber Martorell

Ostirala 10:05-11:00

16

Alberto Yusta

Osteguna 11:15-12:10

17

Amaia Egilegor

Astelehena 08:55-09:50

18

Andone Marin

Ostirala 09:50-10:45

19

Gentzane Allende

Astelehena 11:15-12:10

20

Iobanka Egaña

Osteguna 08:55-09:50

21

Marina Barrientos/Marta Ona

Asteartea 11:15-12:10

22

Yosu Garcia

Asteazkena 09:50-10:45

 

 

 

Ingelesa

23

Amaia Cerdan

Asteazkena 08:55-09:50

24

Ane Solabarrieta (Frantsesa)

Astelehena 08:55-09:50

25

Eli Aldekoa

Asteazkena 11:15-12:10

26

Julen Ollokiegi

Asteazkena 10:05-11:00

27

Karmele Alkorta/Leire Martinez

Ostirala 08:55-09:50

28

Larraitz Ripa

Asteazkena 10:05-11:00

29

Leyre Barinagarrementeria

Ostirala 09:50-10:45

30

Maria Barral

Astelehena 11:15-12:10

31

Miren Loinaz

Osteguna 11:15-12:10

32

Oihane Errazti

Asteartea 09:50-10:45

33

Saioa Gomez

Asteartea 11:15-12:10

34

Shanti Arrieta

Astelehena 08:55-09:50

35

Yolanda Jimenez

Asteartea 09:50-10:45

Gorputz hezkuntza

36

Ainhoa Jauregi/Jon Unanue

Asteazkena 11:15-12:10

37

Alberto Garcia de Galdeano/Julen Beitia

Osteguna 09:50-10:45

38

Ander Ortiz

Asteartea 11:15-12:10

39

Jon Laborde

Asteartea 08:55-09:50

40

Julen Iribar

Asteazkena 08:00-08:55

41

Olatz Elezegi

Asteartea 11:15-12:10

Gizarte

42

Ainara Bordagaray

Asteazkena 11:15-12:10

43

Aitziber Lekuona

Osteguna 12:10-13:05

44

Aroia Kortabitarte

Asteartea 09:50-10:45

45

Beatriz Velamazan

Osteguna 09:50-10:45

46

Eli Epelde

Asteazkena 08:55-09:50

47

Iñigo Arcellus

Asteazkena 09:50-10:45

48

Irati Susperregi (Ekonomia)

Asteazkena 11:15-12:10

49

Leira Peñagarikano

Asteartea 10:20-11:15

50

Luis Olaizola

Astelehena 08:55-09:50

51

Maitane Otaegi

Asteartea 11:15-12:10

52

Nora Muñoa

Ostirala 09:50-10:45

 

Musika

53

Lidia Azpiazu

Osteguna 10:20-11:15

54

Marijo Murua

Ostirala 09:50-10:45

Matematika

55

Angela Coloma

Asteartea 08:55-09:50

56

Eneko Sierra

Asteazkena 08:55-09:50

57

Irune Gutierrez

Asteartea 12:10-13:05

58

Izar Arrondo/Iñigo Beldarrain

Asteartea 12:15-13:10

59

Jaione Goya/Ainara Iñiguez

Osteguna 08:55-09:50

60

Leire Uriarte

Ostirala 09:50-10:45

61

Maider Iturbe

Asteazkena 09:50-10:45

62

Martin Sagarribai

Asteartea 08:55-09:50

63

Koldo Zaballa

Asteartea 11:10-12:05

Informatika

64

Aitziber Aranburu

Asteazkena 08:55-09:50

65

Joseba Lertxundi

Osteguna 11:15-12:10

Biologia-Geologia

66

Amaia Uranga/Cynthia Horrillo

Osteguna 13:20-14:10

67

Belen Lazkano

Asteartea 11:15-12:10

68

Enara Rodriguez

Ostirala 11:15-12:10

69

Iñigo Ruiz

Asteazkena 10:05-11:00

70

Lara Apellaniz

Osteguna 11:15-12:10

71

Maite Ruiz/Olatz Ibarguren

 

72

Mikel Martinez

Asteazkena 11:00-11:55

73

Sonia Rodriguez

Asteartea 12:10-13:05

Fisika-Kimika

74

Aintza Antxustegietxarte

Asteazkena 12:10-13:05

75

Angela Coloma

Asteartea 08:55-09:50

76

Goretti Goikoetxeaundia

Ostirala 09:50-10:45

77

Gorka Lopetegi

Asteartea 10:20-11:15

78

Isabel Porres

Asteartea 08:00-08:55

79

Izaskun Eceiza

Asteazkena 11:15-12:10

80

Olatz Lopez de Sabando

Asteazkena 11:15-12:10

81

Pablo Casuso

Asteartea 09:50-10:45

Teknologia

82

Amaia Zabala

Ostirala  08:55-09:50

83

Ana Dominguez

Ostirala 11:15-12:10

84

Isabel Navarro

Asteartea 09:50-10:45

85

Jon Ibarluzea

Asteazkena 09:50-10:45

86

Juanmi Gimenez

Osteguna 11:15-12:10

87

Miguel Sancho

Astelehena 08:55-09:50

Plastika

88

Beñat Garmendia

Asteazkena 08:55- 09:50

89

Garazi Etxebarria

Astelehena 08:55-09:50

90

Ibai Maritxalar

Astelehena 11:15-12:10

91

Lierni Garaikoetxea

Osteguna 09:50-10:45

92

Nekane Zaldua

Asteartea 12:10-13:05

Orientazioa

93

Ana Isabel Unzueta

Astelehena 11:15-12:10

94

Arantxa Santesteban

Astelehena 11:15-12:10

95

Arantza Zubeldia

Astelehena 08:55-09:50

96

Cristina Rodriguez

Asteazkena 12:10-13:05

97

Ekain Llano

Ostirala 10:05-11:00

98

Eneritz Agirretxe

Astelehena 08:55-09:50

99

Fausto Berazadi

Astelehena 11:15-12:10

100

Garbiñe Egilegor

Ostirala 10:05-11:00

101

Herminia Asensio

Ostirala 09:50-10:45

102

Idoia Sanchez

Ostirala 09:50-10:45

103

Irati Munduate

Ostirala 08:55-09:50

104

Josune Etxeberria

Osteguna 08:55-09:50

105

Karmele Urbieta

Ostirala 11:15-12:10

106

Lali Diez

Ostirala 09:50-10:45

107

Larraitz Aierbe

Asteazkena 09:50-10:45

108

Pedro Luis Arrieta

Osteguna 11:1512:10

Filosofia

109

Garikoitz Garcia

Osteguna 08:55-9:50

110

Javier Muñoz

Ostirala 11:15-12:10

111

Josebe Iturrioz

Asteartea 08:55-09:50

112

Makelex Lizarraga

Osteguna 11:15-12:10

113

Martzel Arrieta

Asteartea 08:55-09:50